Producenci
iBOX Głośniki IGL SP1
Opis
Głośniki IGL SP1
Głośniki w systemie 2.0 o stylowym wyglądzie wykonane z drewna. Doskonale prezentują się na biurku. Drewniane głośniki zapewniają ładne brzmienie dźwięku.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 13 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 17 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiary | 147 x 74 x 95 mm |