Producenci
iBOX Klawiatura Aurora K-4 Gaming
Opis
Klawiatura mechaniczna K-4 RGB
Wejdź na najwyższy poziom rozgrywki dzięki pełnowymiarowej mechanicznej klawiaturze gamingowej iBOX Aurora K-4 wyposażonej w podświetlenie RGB. Zastosowano w niej czerwone przełączniki o dużej żywotności aż 50 mln naciśnięć. Górna obudowa klawiatury wykonana jest z aluminium. Klawiatura posiada doczepianą magnetycznie podstawkę pod nadgarstki co redukuje zmęczenie rąk w trakcie długotrwałej rozgrywki. Klawisz Fn umożliwia używanie przycisków funkcyjnych do zadań multimedialnych (sterowanie odtwarzaczem, uruchomienie przeglądarki WWW itp.). Dedykowane oprogramowanie. Klawiatura posiada pełny antyghosting (N-Key Rollover). To idealny produkt dla każdego zaawansowanego gracza. Możliwość zablokowania kombinacji Win+L zapobiegnie przypadkowemu blokowaniu komputera w najmniej odpowiednim momencie w trakcie rozgrywki.
Dane techniczne
| Model | Aurora K-4 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Kolor | Tytanowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 48 x 16 x 5 cm |
| Waga | 189 g |