Producenci
iBOX Mysz Aurora A-3 Gaming RGB
Opis
Mysz IBOX Aurora A3 RGB Gaming
Mysz Aurora A-3 powstała z myślą o największych pasjonatach gier komputerowych. Wyposażona jest w wysokiej jakości sensor optyczny P3327 o zmiennej rozdzielczości: 1000/1500/2500/3000/5500/6200 DPI. Płynność poruszania podczas grania gwarantuje częstotliwość raportowania aż do 1000 Hz, którą możesz też zmianiać dopasowując do swoich preferencji spośród ustawień: 125/250/500/1000 Hz. Mysz posiada podświetlenie RGB dające pełną możliwość personalizacji efektów świetlnych. Masz możliwość także wyłączyć podświetlenie a wszystko to dopasujesz w dołączonym oprogramowaniu dostępnym w języku polskim. Dostępny jest także edytor poleceń makro, które można następie przypisać do odpowiednich przycisków myszy. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz ergonomicznemu kształtowi użytkowanie myszy jest wygodne.
Dane techniczne
| Model | Aurora A-3 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 19 x 13 x 5 cm |
| Waga | 49 g |