Producenci
iBOX Sluchawki HPI W1MV
Opis
Słuchawki biurowe IBOX HPI W1MV
Małe i lekkie słuchawki biurowe z mikrofonem na pałąku. Idealne do pracy na laptopie.
Słuchawki iBOX W1MV posiadają bardzo lekką konstrukcję oraz regulowany pałąk co wpływa na komfort użytkowania. Wyposażone są w dwumetrowy kabel oraz wbudowaną w niego regulację głośności.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Dźwięk | Mono |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 30 kHz |
| Czułość | 45 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 96 g |
| Pozostałe parametry |
|