Producenci
iBOX Słuchawki Z4 Zip Douszne z mikrofonem
Opis
Słuchawki Z4 Zip Douszne z mikrofonem
Douszne słuchawki do smartfonów. Wyróżniają się interesującym wyglądem stylizowanymna suwak. Posiadają wbudowany mikrofon oraz przycisk odbierania rozmowy. W komplecie znajdują się dodatkowe dwie pary gumek.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Gumki do słuchawek |