iBOX Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
99.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: iBOX
Kod produktu: 1_954709
Opis
IUZ100TC
Wysoka jakość
USB-C Power Delivery
Bezpieczeństwo
  1. OCP (przepięciowe)
  2. OPP (przeciążeniowe)
  3. SCP (zwarciowe)
  4. OTP (temperaturowe)
Dane techniczne
Moc zasilacza 100 W
Wtyczka 2,5 - 0,7 mm
Wtyczka USB-C
Pasuje do
Kompatybilność
  1. Apple MacBook Pro
  2. Google Chromebook
  3. HP Spectre
  4. Dell Latitude
  5. Asus Vivobook
  6. itp.
Waga 307 g
Pozostałe parametry
  • Kod producenta: IUZ100TC
  • Moc: 100W
  • Wymagania techniczne: Port USB-C z funkcją Power Delivery
  • Napięcie wejściowe: 100-240V ~50/60Hz 2.5A max
  • Napięcie wyjściowe: 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 5A - max 100W
  • Regulacja natężenia: Automatyczna
  • Zabezpieczenia: OCP (przepięciowe) OPP (przeciążeniowe) SCP (zwarciowe) OTP (temperaturowe)
  • Wymiary: 80x80x30 mm (bez kabla)