Producenci
iBOX Zestaw bezprzewodowa klawiatura + mysz IKMS606W czarny
Opis
Zestaw bezprzewodowa klawiatura + mysz IKMS606W czarny
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Model | DESKTOP KIT PRO |
| Model | DESKTOP KIT PRO |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Zasięg | 4 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Pozostałe parametry | Idealny bezprzewodowy zestaw do zastosowań biurowych. Kompaktowa klawiatura oraz mysz nie zajmują dużo przestrzeni na biurku a jednocześnie zapewniają wygodę obsługi. Klawiatura, po wciśniięciu przycisku Fn, daje dostęp do funkcji multimedialnych oraz internetowych (sterowanie odtwarzaczem czy uruchomienie przeglądarki/klienta poczty). |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |