Producenci
iBOX Zestaw klawiatura + mysz IBOX IKMS606 (USB 2.0; (US); czarna, optyczna; 800 DPI)
Opis
Zestaw klawiatura + mysz IKMS606 czarny DESKTOP KIT
Idealny zestaw do zastosowań biurowych. Kompaktowa klawiatura oraz mysz nie zajmują dużo przestrzeni na biurku a jednocześnie zapewniają wygodę obsługi. Klawiatura, po wciśniięciu przycisku Fn, daje dostęp do funkcji multimedialnych oraz internetowych (sterowanie odtwarzaczem czy uruchomienie przeglądarki/klienta poczty).
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | DESKTOP KIT |
| Model | DESKTOP KIT |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Pozostałe parametry | Liczba klawiszy: 104 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |